REkrabičky

REkrabičky

Milí hosté, naše speciality vám rádi dáme s sebou do zálohované REkrabičky, která šetří přírodu, je vratná a navíc se zní pohodlně dá najíst.

CO JE REKRABIČKA

REkrabička je jedinečný produkt pro každou restauraci, bistro či kavárnu.

Pevné víčko skvěle těsní a tak vás už nikdy více nečeká žádné překvapení v tašce nebo batohu. U dvoukomorové varianty jsou jednotlivé části rovněž odděleny a nemusíte se proto bát, že se vám promíchá jídlo s přílohou.

REkrabička je vyrobena z pečlivě vybraného typu polypropylenu, jehož extrémní odolnost umožňuje jednu REkrabičku použít až 400x a nahradit tak stejný počet jednorázových obalů. Mikrovlnka, myčka, nebo přenášení sem a tam? Beze všeho, nic z toho není problém!

REkrabička se vyrábí přímo v Česku, což umožňuje minimalizovat přepravu z místa na místo a efektivně tak redukovat produkci CO₂. Používaný materiál je navíc 100% recyklovatelný a je tak šetrný k přírodě.

REkrabičku můžete vrátit na kterémkoliv partnerském místě – kdykoliv a klidně jen opláchnutou. Užijte si dobrý pocit z ušetřeného odpadu a nezapomeňte si také vzít zpět zálohu. Nebo si rovnou do REkrabičky objednáte další jídlo?